Семејна трагедија во Ниш

29 јуни, 20110
nis4
Двегодишното момче К.С. загинало, а неговата петгодишна сестра А.С. била тешко повредена кога нивната мајка ги турнала од тераса на четвртиот кат од станбена зграда во Ниш.
Мајката А.С. (35) исто така скокнала од балконот и загинала на лице место.
Тешко повреденото девојче е сместено во Клиничкиот центар во Ниш.
Трагедијата се случил половина час по полноќ, во центарот на градот на плоштадот крал Александар.
Засега не се познати детали за причините за убиството и самоубиството.
Извор: Нетпресс

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit