Живеев во страв 25 години

29 јуни, 20110
article-1298205-0A72473E000005DC-758_470x565

Линда Хоган, поранешната сопруга на популарниот борач Хулк Хоган, во едно интервју признала дека, додека била со него во брак 25 години, живеела во постојан страв. Таа вели дека била физички и психички злоставувана со години, а во една прилика ја турнал на тревет и ја давел со рацете.

“Несакав да завршам како Никол Симпсон, па морав да се разведам”, вели таа, осврнувајќи се на покојната Никол која е убиена од страна на сопругот.  Линда со интервјуто излезе само неколку дена пред да се објави нејзината биографија за животот на борачот кој во меѓувреме се оженил со новата девојка. Интересно е тоа што Линда по разводот својата јахта ја нарекла “Алиментација”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit