Семејството Бекам очекува четврто дете

9 јануари, 20110
beckham-family-cheer-03

Англискиот фудбалер Дејвид Бекам и неговата сопруга Викторија очекуваат четврто дете. Веста на ја објави славниот фудбалер на својот фејсбук. “Викторија и јас очекуваме четврто дете ова лето. Синовите се многу возбудени заради приновата, нов брат или сестра“, напишал Бекам, пренесува АП. 36 – годишната Викторија и Бекам (35) веќе имаат три деца, синовите Бруклин стар 11 години, Ромео (8) и петгодишниот Круз. Во брак се од 1999 година.

Извор: Нетпрес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi