Семејството на Еми ги откри причините за нејзината смрт!

24 јули, 20110
amy_winehouse_23

Прераната смрт на младата пејачка Еми Вајнхаус беше шок за сите, но не и за нејзиното семејство. Нејзината мајка потресена од загубата изјавила дека било прашање на време кога таа ќе го стори тоа. Изгледаше многу лошо, се очекуваше тоа. Само знам дека ќе ги паметам нејзините последни зборови, се видовме и бевме заедно цел ден и таа на крајот ме бакна во образ и ми рече дека ме сака.

Нејзиниот татко бил на пат кон Њујорк кога му ја јавиле веста. Тој исто така го очекувал истото, бидејќи бил свесен за зависноста на неговата ќерка.

Утрото, во четири часот кога се случила несреќата, пред зградата први дошле пријателката на Еми, Ешли Хорган-Валас која од голем стрес ја загубила свеста. Тука бил и поранешното момче на Еми, Рег Тревис, заради кој Еми си го одземала животот.

Еми веќе долго време утехата ја барала во дрогата и алкохолот, затоа што Рег пред извесен период ја одбил нејзината понуда за брак. Тој ја прекинал врската со Еми три дена пред таа да замине на рехабилитација. Таа не можела да го поднесе тоа.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit