Сепак не раскинале

9 август, 20110
dzastin-selena

Тинејџерските ѕвезди Џастин Бибер и Селена Гомез демантираа дека раскинале. Шпекулациите започнале бидејќи тие на доделувањето на наградите „ Teen Choice“  не пристигнале заедно, но сепак си разменувале нежни допири.

Џастин од Селена добил бакнеж кога ја освоил наградата за најдобар машки изведувач, а вкупно освои четри награди. Селена беше уште по успешна и дома си замина со пет освоени награди, а во амфитеатарот Гибсон настапи со својот бенд „The Scene“.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi