Северинче како Жаде:) Згодна е…нема што:)

1 август, 20110
seve naslovna

Во склоп на нејзината турнеја Задар, беше еден од градовите каде Севе настапи. Таа се појави во невообичаен за неа аутфит, со шарен градник и лелеаво здолнште налик Жаде. Концертот поминал одлично, а машката публика задоволна си отиде дома. Погледнете ги фотографиите од нејзиниот концерт во Задар, со надеж дека и виде ќе биде присутни во иднина на едно вакво шоу:)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit