Штикла за самоубиство

1 август, 20110
3

Фрлајќи поглед кон чевливе, секако би рекле дека се дело на некој дизајнер, кој од днеото на душата ги мрзи жените, па смислува модни керефеки само за да им напакости и дури убие! Е па, не е така! Овие чевли се дело на дизајнерката Анастасија Радевич и целата колекција е насловена „Кинетик 2011“. Навидум интересни, необични, дури неодоливи, но следната помилса пред да ги купите би била што ако треба со нив да заиграте или да одите по калдрма!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit