Севка фатена на дело…Оговара ли оговара! :)

28 август, 20110
Severina 250811

Како што најавила, познатата пејачка Северина се повеќе време поминува во Сплит. Па така папараците ја фатија за време на една седенка во ресторанот Медитераниум во друштво на нејзината пријателка Сузана Штимац.

Оваа позната пејачка неодмана ја изненади јавноста дека со својот вереник очекуваат бебе. Тие летниот одмор го поминаа на Брач, а Северина го прекинуваше на неколку пати заради настапи.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma