Сезона за “парење”:))) И Кејт Винслет си фати “дечко”:)))

21 октомври, 20110
1020-kate-launch-credit

Кејт Винслет си фати нов дечко – а тој за среќа е роднина на еден од најбогатите луѓе на светот!

Ѕвездата на “Титаник” била забележана како разменува нежности на аеродромот Хитроу со новото момче Нед Рокенро (Нед Авел Смит), внук на газдата на Virgin, сер Ричард Бренсон.

Двојката само што пристигнала од Лас Крусес, Ново Мексико – каде што присуствувала на отварањето на новата писта Virgin Galactic’s Spaceport America.

Кејт и Нед наводно се запознале кога Винслет престојувала на имотот на Бренсон во  Necker Island во август годинава.

Додак Кејт престојувала на имотот на Бренсон била во врска со моделот Луис Бовлер, но по се изгледа врската не функционирала многу добро.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi