Видео: Шакира им одржа час по танц на играчите на Барселона

30 мај, 20110
shakiraa

Вчера Шакира одржа концерт во Олимпискиот стадион во Барселона. На сцена таа го поканила своето момче, фудбалерот Жерар Пике. Пред очите на целата јавност му дала сочен бакнеж. Потоа, ги поканила неговите соиграчи и на сцената им одржала еден час по танц и од сето тоа направила право шоу.

http://www.youtube.com/watch?v=jXJYY_Jzxi8&feature=player_embedded

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma