Shakira пристигна во Белград и се фрли на калорична храна

9 мај, 20110
shakiraa

Shakira пристигна во Белград и уште на првото утро таа се фрли на масна и калорична храна. Иако таа внимава на својата исхрана, да биде здрава изгледа не може да им одолее на српските специјалитети.

Таа веќе ја пробала пројата со полномасен кајмак, и ајвар од кој била воодушевена и побарала да си понесе една тегла.

Што се однесува на другите барања, таа била многу скромна. Познато е само дека за денот на концерот, храната ќе и ја приготвува нејзиниот личен готвач, а храната се состои од бифтек, морски плодови, зеленчук и овошје.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi