H&M ја збогати својата колекција со нови костими за капење

9 мај, 20110
naslovna bikini

Новата колекција на костими за капење од познатиот пренд H&M ја збогати својата колекција со нови костими за капење. Како најзастапени бои се црвената, потрокаловата и жолтата, но има и костими кои се со цветен и овошен дезен.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma