Шармантната Кејт Винслет заштитно лице на “Lancome” козметика

6 јуни, 20110
110604026.2_mn

Кејт Винслет, убавицата која најдобро ја паметиме по улогата во филмот “Титаник”, позирала пред објективот на Марија Тестина за потребите на снимањето на реклама за козметиката на “Lancome”, Париз. Покрај тоа оваа актерка се согласила да позира без облека пред славниот фотограф за неговата изложба во Рим.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma