Ширли МекКлеин: Имав секс со тројца мажи во еден ден

12 април, 20110
liza opening 031208

Актерката Ширли МекКлеин ,76, на своето гостување во шоуто на Опра зборуваше за многу интимни моменти од животот. Таа призна дека имала секс со тројца мажи во сит ден. Но, тоа не се случуваше секој ден. Не сум до толку распуштена, изјави низ смеа Ширли.

Таа зборуваше и за нејзиниот став кон бракот. За односот со нејзиниот поранешен сопруг, бизнисменот Стив Паркер. Ние бевме во брак, но имавме афери и јас и он. Но, бевме пред се пријатели, изјавила Ширли. На крајот бракот заврши така што тие се раведоа во 1982 година.

Инаку Ширли во текот на својата кариера има снимано над 60 филмови.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma