Шон Пен си најде рамо за плачење

5 јули, 20110
sean-penn-oscars-best-actor-2009

Скарлет Јохансон и Шон Пен неодамна ја прекинаа врската, а актерот не тагуваше долго, веднаш се фрли на една нови љубовни предизвици. По сексипилната русокоса, Шон најде утеха во таинствена бринета. Со неа во последно време е виден во романтични прошетки во Лос Анџелес. Ова е дефинитивен доказ дека Пен и Јохансон веќе не се заедно.

На нивната врска многу за противеле неговите деца, велејќи дека Скарлет е премногу млада за 50-годишниот Шон. Но и неговата нова девојка не е многу постара од Скарлет, така што неговите деца ќе мораат да го прифатат фактот дека за Пен младите девојки се послатки. Откога прекина, Скарлет  многу често може да ја видиме во друштво на Џастин Тимберлејк.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi -

https://finandearth.com/