Шопинг во долен веш

13 април, 20110
soping01

Шопингот е ноќна мора за поголемиот дел од мажите, но оваа прошетка низ трговските центри не би ја одбил ниту еден од посилниот пол. Во шопинг центарот Лејксајд во британскиот Есекс се појавиле стотина жени само во долен веш и високи потпетици. Поточно, се работело за една промоција на пролетна колекција во продавниците во трговскиот центар, а првите 100 жени кои се појавиле облечени само во долен веш освоиле подарок картичка вредна 100 фунти за да си купат што сакаат. Условот за појавување бил само девојките да се полнолетни и нив да ги фотографираат.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi