Риси Витерспун: Навистина сум среќна

13 април, 20110
reese 3

Актерката Риси Витерспун, која неодамна стапи во брак со Џим Тот изјави дека е навистина среќна. Тој е прекрасен човек, и покрај него се чувствувам навистина среќна, изјави Риси за Вог.

Таа имаше фотосесија за магазинот Вог, каде позираше во друштво на еден слон, во склоп со промоцијата за нејзиниот нов филм “Water for elephants”.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma