Штета: Сораја изгледа ќе ја одбие понудата од 15.000 еур за снимање порно филм?!

19 јули, 20110
soraja-c

Сораја, која важеше за секси ѕвезда во реалното шоу Големиот Брат, доби понуда која и гарантираше дека ќе стане уште поголема ѕвезда. Но, таа едноставно ја одби.

Една германска продукциска куќа на Сораја и понудиле 15.000 евра и главна улога во порно филм. Но, таа ги одбила.

Германците фасцинирани од нејзиното бујно деколте дошле до идеа да и дадат главна улога, но ништо од планот.

Како замена за тоа, тие на нивната интернет страна ставиле неколку “жешки” видеа од Сораја кои биле снимани порано, а во јавност излегоа по завршувањето на шоуто.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit