Даглас и Кетрин на продолжен одмор

19 јули, 20110
Katherine Zeta Jones and Michael Douglas Head Out For a Day on the Yacht

Актерскиот пар Кетрин Зета Џонс и Мајкл Даглас овие денови уживаат на одмор. Тие биле снимени вчера во Сент Тропе во опуштено издание. Даглас во кратки панталони и маица, а 41-годишната Кетрин во шарен фустан, со нивната лукзузна јахта во друштво на своите деца, пловат по Медитеранот. Земале подолг одмор, по тешките месеци кои сега се позади нив. Мајкл, да потсетиме, се бореше со рак на грлото, а Кетрин поради сите проблеми била под голем стрес и барала помош за биполарно растројство.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort - Korsan taksi -

https://finandearth.com/