Што имаа да кажат во живо Маријана, Брендон и Хорват? Немеш ја клецка Сораја или не?

6 јули, 20110
marijananaslovna

Победничката на реалното шоу Големиот Брат, Маријана, беше гостинка во една емисија на хрватското Народно радио. Таа заедно со Брендон и Хорват ги продискутирала најинтересните моменти од куќата, како и својата победа.

Кога станува збор за победата, Маријана изјавила дека би и било многу подраго да го добие Немеш, отколку парите. Знаете дека мене парите не ми значат, ќе ми беше подраго да го добиев него. Сакам да разговарам со него во четири очи и да се решат некои работи. Знам дека тој некогаш ќе сфати дека погрешил, изјавила Маријана.

Таа добила и прашање како се чувствува кога ќе ја слушне песната на Немеш, на што таа одговорила дека таа песна од секогаш и била совршена, и ја потсетува само на убавите моменти.

http://www.youtube.com/watch?v=9Bd_l5DLJgk

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit