Што ќе се носи оваа есен? Само за жени:)

7 август, 20110
naslovna

Во што прошетаа манекенките на пистите во Лондон, Милано и Париз? Еве ова се трендовите за оваа есен.

Најмногу се застапени црната, сивата и крем бојата. Смирени дезени, комбинација најчесто од овие бои.

Пердувите и крзното се едни од најзастапените детали за есен зима 2011-2012 година. Ова е само дел од она што го претставуваме како моден тренд. Во иднина следат колекциите на најпознатите дизајнери и она што тие го спремија за оваа есен и зима.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit