Дознајте кои се 6 – те скриени женски сексуални фантазии

7 август, 20110
ashley_madison

Додека сексуалната љубопитност во вистинскиот живот може да биде опасна, во фантазиите ништо не е забрането. Фантазирањето може да биде забавно, а најдобрата работа е што ништо не е забрането и сè е возможно.

Исто како мажите, и жените имаат свои скриени сексуални фантазии. Иако поголемиот дел од нив никогаш нема да ги остварат, возбудливо е да се сонува и фантазира. Додека мажите сонуваат за секс во тројка и луда ноќ со раскошна порно актерка, жените се возбудуваат на забранети работи. Откриваме 6 најлуди женски сексуални фантазии.

  1. Секс со друга жена
  2. Брз секс со туѓинец на некое јавно и неочекувано место
  3. Жените во триесетите и четириесетите често фантазираат за секс со значително помлад маж, со мускулесто и цврсто тело
  4. Груб, страствен и неочекуван секс со “лошо момче„
  5. Романтично сценарио како водење љубов на пуста песочна плажа на прекрасен тропски остров, осветлени само од месечината
  6. Секс со позната личност или туѓ маж

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi