Што кријат жените од мажите?

31 мај, 20110
FreeImageWorks.com

Поранешни момчиња. Ова е забранета тема. Доколку се обидете да прашате колку момчиња имала претходно, со колку од нив имала секс…може само да наидете на голема расправија која ќе заврши со осудувања и навреди. Тие информации никогаш нема да ги дознаете од партнерката.

Мастурбација. Дали жените зборуваат за мастурбација? Тие никогаш не кажуваат дека го прават тоа, а го прават исто колку и мажите. Статистиките велат дека 70% жените кои се во брак мастурбираат иако се сексуално задоволени од својот сопруг. А само третина од мажите го знаат ова.

Порно филмови. Не се само мажите оние кои гледаат филмови со ваква содржина. Исто како и на мажите и на жените им треба некоја нова идеја, или пак само забава додека гледаат порно филм.

Гледање во други момчиња. Жените се вртат по убави момчиња исто како и тие што прават кога ќе видат убава девојка. Девојките никогаш нема да им признаат на момчињата дека сакаат да гледаат и да си фантазираат за убавите момци кои поминуваат покрај нив.

Неискреност во сексот. Девојките многу често ги лажат своите партнери дека се одлични во кревет, глумат оргазам… само за да има мир во куќата. Затоа немој да мислите дека сте одличен љубовник во кревет ако партнерката ви го каже тоа. Некогаш комплиментите не се искрени.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort - Korsan taksi -

https://finandearth.com/