Што ли ќе прави Анџелина сега кога ќе има повеќе слободно време за Бред?

5 август, 20110
brad-pitt-and-angelina-jolie

Анџелина Џоли е бесна на Анистон иако помина многу време откако таа расчисти со Бред. И покрај тоа што Џоли има шест деца со Бред, таа сеуште не е убедена во неговата љубов.

Кога дознала дека Бред е во Лондон, а таму во моментов е и Анистон со момчето, збеснала. Таа му забранила на Бред да се види со Џенифер.

Со оглед на тоа дека Анџелина се откажа од глумата, сега ќе има доволно време за да го прати секаде Бред.

Но, тој пак бурно одреагирал на нејзиниот став. Близок извор на парот изјавил дека Бред и возвратил на Џоли со одговорот дека односот со Џенифер е само неговата работа.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit