Што мислат мажите за сексот ?

28 август, 20110
3088524324e58c3fa5931a356211605_orig

Шок: Повеќето мажи сметаат дека вашите вештини за орален секс  се прилично лоши.

Одушевување: Повеќето мажи повеќе се заинтересирани за вашиот оргазам отколку за нивниот.

Разочарување:Една од општата фантазија на мажот е секс со некоја друга, не со неговата партнерка.

Олеснување: Повеќето мажи мислат дека сте највеќе секси во фармерки и маица со кратки ракави.

Лути: Еден од двајца мажи глуми оргазам за време на сексот.

Непријатност: Мажите често пати се преправаат дека уживаат во вкусот на пределот на вашите нозе.

Пријатно изненадување: На девет од десет мажи не им е грижа доколку не сте си ги издепилирале нозете.

Сакајте, умилкувајте се, грицкајте, гризете и лижете го- покажете му дека знаете како неговото тело да го возбудите а тој да не може ни да замисли.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma