Што правеа вчера нема да го повторат денес

7 јули, 20110
article-2008935-0CC3B0D000000578-446_468x644

1. Никол Кидман со нејзината ќерка Феит беа фатени од папараците на меѓународниот аеродром во Сиднеј.

Nicole Kidman

2. Ен Хатавеј пристигнува на ревијата на Валентино за колекцијата висока мода есен-зима 2011-2012, во Париз.

Anne Hathaway

3. Кејти Холмс се насмевна на камерите кога тие ја уловија пред влезот на хотелот во Париз.

Katie Holmes

4. Мила Јововиќ и нејзината ќерка Евер Габо се прегрнуваат на улиците во Париз.

Milla Jovovich

5. Лиса Кадроу се појави на шоуто кај Џеј Лено, The Tonight Show.

Lisa Kudrow

6. Пипа Мидлтон е фатена од папараците елегантно облечена во фустан со риги низ улиците во Лондон.

Pippa Middleton

7. Мег Рајан и нејзината ќерка Дејзи Тру на прошетка во Париз.

Meg Ryan

8. Принцот Вилијам, фотографиран како замавнува со хокејски стап, за време на посетата на Somba K’e Civic Plaza во Yellowknife, Канада.

Prince William

9. Џенет Џексон имаше настап во The Grand Canal, Даблин, Ирска.

Janet Jackson

 

10. Актерскиот пар Дајан Кругер и Џошуа Џексон присуствуваа на ревијата на модната куќа Шанел во Париз.

Diane Kruger & Joshua Jackson

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi -

https://finandearth.com/