Што ти прави мејк ап…ццц…Кристина Ричи не личи на себе! :)

6 август, 20110
kristinarici-naslovna

Актерката Кристина Ричи изненади со својот изглед со нејзината фотосесија за магазинот Bullet.

Актерката со крпуни очи, позираше пред објективот во фустани дизајнирани од Falguni & Shane Peacock, Rachael Cassar  и Dolce & Gabbana.

Таа изгледа прекрасно, погледнете дел од фотосесијата!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi