Шугабејбс повторно во “оросписки” стил позираат за белосветски магазин :)

19 август, 20110
naslovna-sugababes

Членовите на Шугабејбс –Хајди Ранге, Амелле Берабах и Јаде Евен- се облечени во тесни црни кожни парчиња облека со прозирни детали и провокативни пози.

Зошто девојките од Шугабејбс одлучија да се покажуваат ? Само што го очекуваат издавањето на својата нова песна наречена “Фреедом”.

-Мислам дека ова е најсекси постава досега. Затоа и се одлучивме на вакво позирање- објаснува Амелле.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit