Шварценегер бирал не убави жени за полесно да ги задоволи

24 мај, 20110
schwarzenegger

Најновите гласини поврзани со поранешниот  сенатор Арнолд Шварценегер велат дека тој имал големи комплекси кога станува збор за жените. Очигледно дека тој не може да има убава и успешна жена покрај себе. Иако неговата сопруга Мариа Шривер сеуште размислува дали да се разведе, сепак гласините за нив не престануваат.

Се зборува дека Арнолд намерно бирал не убави жени, затоа што било полесно да се задоволат. Очигледно тој бил искомплесиран и лесен штом дозволил да биде заведен од куќната помошничка. А, исто така овие жени барем ќе го гледаат како совршенство.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma