Шварценегер доби подршка од Сталоне

25 мај, 20110
Arnold Schwarzenegger Shines Sylvester Stallone's Ride

По драмите кои се случија во семејството на Шварценегер, тој минува низ тежок период. Но, освен на осудувања и критики тој наиде и на подршка.

Неговиот колега, Силвестер Сталоне ќе му пружи подршка во новиот филм кој наскоро ќе почне со снимање. Во овој филм ќе се раскажува за семејната драма на Шварценегер. Тие веќе разговарале за овој проект и сега останува само да се чека на тоа кога Шварци ќе биде спремен.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi