Шварци повторно ќе биде Терминатор

27 април, 20110
terminator041311

Поранешниот гувернер на Калифорнија, Арнолд Шварценегер повторно ќе го глуми во познатиот програмиран убиец Терминатор. Глумецот потпишал договор за петтото продолжение од филмскиот серијал кој ќе го режира Џејмс Камерон. Режисерот Камерон кој ги режираше првите два дела, изјавил дека е задоволен што третиот и четвртиот дел не ги надминале неговите на благајните. Шварценегер не глумеше во четвртиот дел од вој филм.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma