Шварци “стегна газето”:) Не дава…па да му е “задње”:)

22 јули, 20110
ArnoldSchwarzenegger_jlp_11062011_625

Откако во јавноста се дозна за Арнолд Шварценегер и куќната помошничка со која има дете, неговата долгогодишна сопруга Марија Шрајвер поднесе барање за развод. Иако Арнолд по аферата се извини велејќи дека му се жал што ја повредил својата сопруга, сега тој одбива да плати алиментација.

Кога таа поднесе барање за развод, Марија побарала Арнолд да и плати за издржување  и адвокатски трошоци. Најново е дека Арнолд сега побарал од судијата да се одбие барањето, бидејќи тој не прифаќа да плати алиментација. Тие и двајцата се борат за старателството на двајцата синови.

Дали Шварци ќе го добие барањето и кој ќе ги плати судските трошоци останува да дознаеме…

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit