Сибирски Хаски кои изјавуваат љубов со зборови! :)

19 декември, 20110
haska5

Сибирските хаски се доста комуникативни како кучиња и се екстремно слатки во тоа. По се изгледа сите имаат ист глас што истотака е зачудувачко. Погледнете ги овие видеа и се ќе Ви стане јасно!

1. Мишка

2. Тубок

3. Бела

4.  Реакцијата на Бела

5.  Шило

6.  Снегулко

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber