Сигурно не знаете кој е ова на фотката:))

7 август, 20110
LADY-GAGA-YOU-AND-I

Гага дали си тоа ти?

Лејди Гага ја објави оваа фотографија како носечка за нејзиниот сингл “You And I”, на Твитер.

После сите видови на make up, секакви костими, појавувајќи се зад сите верски икнографии… Гага овој пат реши да се појави во едно поинакво издание.

Всушност, ова на сликата е моделот Џо Калдероне.

“Вие никогаш нема да го најдете она што ви треба во љубовта, ако не се сакате себе си”, ова го напиша Гага при објавата на фотографијата на Твитер. Инаку за оваа песна “ You And I”  таа најави и видео запис.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi