Сини аксесоари оваа есен

9 август, 20110
sino

Сината боја доминираше ова лето, но трендот на сината боја ќе продолжи и во есен. Големите светски дизајнери кои веќе ја покажаа новата колекција на модните недели наменети за трендот за оваа есен- зима како доминантна боја ја одбраа сината.

Чанти, чевли се во сино. Одберете било која нијанса и комбинирајте по ваша желба. Доколку имате сино на себе вие сте во тренд сигурно!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit