Синиша Михајловиќ тренер на Интер!

23 јуни, 20110
sinisa-mihajlovic-tecnico-del-catania_13940312_980x980

Ќе има ли нашиот Пандев подобра “рака” со српскиот тренер Синиша Михајловиќ ?

Претседателот на Интер, Масимо Морати, веќе го “капарисал” српскиот стручњак, во Фиорентина, во која Михајловиќ беше тренер изминатиот период. Држиме палци и за Михајловиќ и за нашиот Пандев. Само Леонардо под итно да си оди од Интер!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber