Сите клецкачи на Џенифер Анистон! Барем тие што ги знаеме:) Седнете… има за гледање:)

25 јули, 20110
jennifer toples

Актерката Џенифер Анистон повторно гордо прошета со новото момче Џастин Терокс, со кого го напушти Лондон. Ова е фотографијата која е направена при нивното заминување.

Нејзините фанови добро информирани за нејзиниот несупешен љубовен живот ги стискаат палците оваа врска да има среќен крај.

Таа имаше многу врски зад себе. Еве само дел, или барем за оние кои јавноста успеа да дознае.

Врскста со музичарот Адам Дуритз траела многу кратко.

Џенифер била вереница на актерот Тејт Донован

Бракот со Бред Пит беше пресвртница во нејзиниот љубовен живот.

Љубовта пукнала после 5 години брак.

По разводот Џенифер утехата ја пронајде во актерот Винс Вон.

Но, и таа врска беше осудена на пропаст.

Медиумите пишуваа за нејзината наводна врска со актерот Џерард Батлер.

Џенифер и Џастин се совршен пар, но ќе има ли среќен крај оваа врска?

По снимањето на филмот “Мерлин и јас” почнаа да ја поврзуваат со актерот Овен Вилсон.

Кој партнер повеќе и одговара?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit