Скандал: Ријана плива со шише пиво

8 август, 20110
rijana naslovna

Ријана навистина добро се забавува на Барбадос. Забавата започна со карневалот на Брабаодс, а потоа продолжи со забавите на плажа.

Вчера Ријана направи забава на брод со нејзиното семејство и блиските пријатели. Потоа, се вратиле на плажата каде останале до раните утрински часови. Ријана во текот на забавите е постојано со алкохол во рацете.

Освен алкохолот неразделна е и од новото, старо момче Негус, кој не се одвојува од неа ни за момент.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit