Видео: Порничот на Мерлин Монро од тинејџерските денови е лажен!

8 август, 20110
merlin monro

Сопственикот на порно филмот на Мерлин Монро од нејзините тинејџерски денови бара 500.000 долари за краткиот филм кој е од 40-те.

Но заштитниците на имиџот на Мерлин велат дека станува збор за лага.

Сепак Шпанецот Микел Барса инсистира дека тоа на црно-белите снимки е Мерлин, или во тоа време позната како Норма Џин Бејкер. Порничот е сниман во 1946 или 1947 година, кога Мерлин не била полнолетна.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit