Скарлет јохансон и Рајан Рејнолдс повторно заедно?

2 февруари, 20110
scarlett-johansson-married-with-ryan-reynolds2

Од како помина само еден месец по барањето за развод, Скарлет Јохансон и Рајан Рејнолдс повторно се заедно. Тие се видени во еден луксузен ресторан “The Little Door”, во Холивуд. Цела вечер ја поминале разменувајќи си нежности и насмевки. Вработените во ресторанот изјавиле дека тие воопшто не изгледале како некои што некогаш поднеле развод. За да ги избегнат контактите со новинарите и папараците пред ресторанот, парот заминал од задната страна, од споредниот излез. Најверојатно, Рајан ја прекинал кратката романса со Сандра Булок, која се сметаше за главна причина за нивниот развод.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi -

https://finandearth.com/