Скарлет Јохансон и Шон Пен не се повеќе заедно?

3 јуни, 20110
Scarlett-Johansson-and-Sean-Penn

Актерскиот пар Скарлет Јохансон и Шон Пен по долго време криење, сепак се решија да ја објават јавно својата врска. Но, нивната страсна врска пукна оваа недела.

Парот никогаш не ја коментираше нивната врска, па нема да коментира ни за крајот, изјавиле нивните портпароли.

Но, странските медиуми дошле до информацијата дека тие повеќе не се заедно, при што и Скарлет го напуштила нивниот заеднички дом.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma