Скенирани чоколади…мммм

26 август, 20110

Одлични фотографии, изработени од анонимен фотограф инспириран од чоколадите, дојде до овој хипер – реалистичен изглед. Погледнете, овие фотографии нема да ве остават рамнодушни!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma