Слушнете го дуетот на Rihanna и Britney

30 април, 20110
rihanna_britney

Она што Rihanna и Britney го најавија, го исполнија. И двете пејачки изразија желба за соработка и нивната желба се исполни. Бидејќи видеото за синглот сеуште не е готов во продолжение ви нудиме да го преслушате дуетот, кој всушност е  преработката на веќе објавен хит на Rihanna, S&M.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi