Снимено јато НЛО на Англија : ). Се приближува првиот контакт : )

21 август, 20110
84098

Лондон – не пројдоа ни неколку денови од кога е излезен првиот снимен материјал, новинарот на БИ БИ СИ, а на истото место овој пат со телефон снимил јато на НЛО.

Првата снимка е објавена на you tube  на 29 јули а само 5 дена подоцна повторно зачудувачко видео.

На снимката се гледа светлечка кугла како лета на небото над патот и многу други мали кугли кои со незамислива брзина се одвојуваат од големата.

Многумина кои го видоа видеото го сметаат за видео монтажа и го нарекоа чиста лага.

httpv://www.youtube.com/watch?v=wXfdPvJzfzE

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit