Снимка од која го одзема здивот

3 јуни, 20110
Снимка од која го одзема здивот

Д-р Џастин Вилкинсон од тимот на астронаути на НАСА  снимил и опишал одредени инзвонредни региони на земјината топка.

Ова се сигурно едни од најимпресивните глетки на нашата планета, кои н екогаш сте ги виделе или пак замислиле.

Погледнете ја снимката која ја објави НАСА.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort - Korsan taksi -

https://finandearth.com/