Со бумеранг може да погоди се, дури и со затворени очи! :)

8 ноември, 20110
Со бумеранг може да погоди се, дури и со затворени очи! :)

За жал не успеавме да го најдеме името на ова ултра талентирано момче, чија вештина на фрлање бумеранг го одзема здивот.

Погледнете!

httpv://www.youtube.com/watch?v=kIVIDgpOOFk

httpv://www.youtube.com/watch?v=UzaMDp3dgJc

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş