Сораја го покажа Мерцедесот!! Бре, бре да не го покаже индексот случајно:)

31 октомври, 20110
soraja_437596S1

Поранешниот станар во куќата на Големиот брат, Сораја Вичелиќ си купи нов Мерцедес Ц-класа, и тоа бел:). Сораја подолго време штедела пари и го продала својот стар автомобил, и сега конечно можела да ја оствари својата голема желба. Сораја на својот Фејсбук профил објавила фотографија на која се гледа како во кратко фустанче со гордост позира покрај својот нов автомобил.
Пријателите на Сораја веднаш и посакале многу среќа со новиот автомобил, додека тие завидливите иронично дискутирале како е можно таа да си дозволи таков луксуз. Таквите коментари Сораја ги игнорирала.
Сораја моментално соработува во шоуто “Се за љубов”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi