Сораја од момчето добила бунда вредна 10.000 евра! Лелеее колку сме среќни:)))

16 ноември, 20110
soraja-od-dragog-za-roendan-dobila-bundu-za-10-tisuca-eura-900x600-20111146-20111116092231-ab0980597124b02de9ae7c3b849d9613

Старлетата Сораја за својот 25 роденден, добила скапоцен подарок, пишува српски Пулс. Плакарот на Сораја Вучелиќ од неодамна го краси темно зелена бунда вредна 10,000 евра што ја добила како поклон од своето момче. Сораја била воодушевена од бундата бидејќи била креирана од нејзиниот омилен дизајнер Роберто Кавали.

Сораја во текот на летото се возела во новото Ферари на нејзиното момче, а од неодамна таа си купила нов автомобил марка Мерцедес C-класа за “ситни” 50.000 евра.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş