Сораја работи во ноќен клуб!!! А каде на друго место а? :)

16 јули, 20110
soraja naslovna2

Сораја си мислеше дека по реалното шоу ќе стане позната водителка или пејачка. Ама ете желбите не и се исполнија. Според нејзините квалитети, таа си најде одлично работно место.

Сораја работи како домаќинка во еден ноќен клуб. Но, работата си ја има сфатено многу сериозно. Па пред да оди на работа таа посетува салони за убавина каде ќе ја спремат и дотераат.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit