Сораја речиси падна од автомобилот и сервираше – погодете што!!!

27 декември, 20110
Soraja

Во еден клуб во Загреб беше одржана официјалната Плејбој божиќна забава, а најголемата ѕвезда на вечерта беше Сораја. Таа дојде во минијатурен златен фустан и – WOW!

Во ноќениот клуб Shamballa се одржа Плејбој официјалната божиќна забава. Сите присутни ги забавуваат Плејбој зајчиците, предводени од поранешната “станарка“ на Големиот брат Сораја и диџејката Викторија Метзкер.

Сораја кога излегуваше од автомобилот, сервираше сцена која што е запаметење! Нејзините бујни гради беа во преден план, но потоа се видоа и нејзините препони.

Во клубот продолжи да го привлекува вниманието како што само таа знае, а бидејќи слики зборуваат многу повеќе – уживајте во фото галеријата!!! 🙂

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber